KONST / Litografier / Färglitografi 14235153
nr 1423 5153
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 334/350. Färglitografi, bildmått: 33x22cm, yttermått inklusive ram: 50x37cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:14:03
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)